Torben Dahl
Teaterchef

torben@katapult.dk

Når Torben Dahl får ordet frit.


Teaterchef Torben Dahl
Katrine Tøt
Administrator og projektleder
(NB! på barsel)

86 20 26 99 / katrine@katapult.dk
Tonny Borup Mortensen
Administrator
(barselsvikar)

86 20 26 99 / tonny@katapult.dk
Kristian Vad Rasmussen
Scenemester

23 31 49 50 / kristian@katapult.dk
Scenemester Kristian Vad Rasmussen
Jakob D. A. Nicolaisen
PR- og kommunikationsansvarlig

40 49 04 99 / jakob@katapult.dk
Laura Mørch Zederkof
PR- og salgsassistent

laura@katapult.dk

Jeppe Pachaï

Projektleder for Katapult Akademiet

jeppe@katapult.dk


Kaia Lundenes

Dramaturg

kaia@katapult.dk

Frederik Led Behrend

Dramaturg, underviser på DramatikerLab


frederik@katapult.dk


Anna Byriel Skov

Forhuskoordinator

crowdmanager@katapult.dk

Crowd Manager på Teater Katapult
Klaus Windfeldt Jensen
Distribution
Websitet er bygget i Ajour CMS