Torben Dahl
Teaterchef

torben@katapult.dk
Teaterchef Torben Dahl
Peder Udengaard
Administrationsleder
41 85 40 12 / pu@katapult.dk
Karen Nordentoft
Produktionsleder, Human Nature

20 30 28 99 / karen@katapult.dk
Peder Flarup
Scenemester

20 71 46 95 / peder@katapult.dk
Tinna Lyngholm Thomsen
Praktikant

tinna@katapult.dk
Helena Dam Eskildsen
Salg, kommunikation og markedsføring (Løntilskud)

helena@katapult.dk
Lasse Juhl Nielsen
PR, kommunikation, salg og markedsføring

40 49 04 99 / lasse@katapult.dk
Anja Falk
Crowd manager
Klaus Windfeldt Jensen
Distribution
Elvira Wittendorff
Piccoline
Websitet er bygget i Ajour CMS