Torben Dahl
Teaterchef

torben@katapult.dk
Teaterchef Torben Dahl
Katrine Tøt
Administrator og projektleder

61 40 40 96 / katrine@katapult.dk
Kristian Vad Rasmussen
Scenemester

23 31 49 50 / kristian@katapult.dk
Scenemester Kristian Vad Rasmussen
Jakob D. A. Nicolaisen
PR- og kommunikationsansvarlig

40 49 04 99 / jakob@katapult.dk
Kristoffer Vindum
PR- og kommunikationsassistent 

kv@katapult.dk
Anne Neergaard Knudsen
Online Manager

anne@katapult.dk

Lise Sofie Houe

Dramaturg


lise@katapult.dk


Frederik Led Behrend

Dramaturg


frederik@katapult.dk


Marlene Kempel Lehrmann

Projektkoordinator


mkl@katapult.dk


Sofie Ladegård Jørgensen
Crowd Manager

crowdmanager@katapult.dk


Klaus Windfeldt Jensen

Distribution
Per Clausen
Piccolo

per@katapult.dk


Websitet er bygget i Ajour CMS