Torben Dahl
Teaterchef

torben@katapult.dk
Teaterchef Torben Dahl
Peder Udengaard
Administrationsleder
41 85 40 12 / pu@katapult.dk
Katrine Tøt
Projektkoordinator, Dette Er Vand

61 40 40 96 / katrine@katapult.dk
Kristian Glenhammer Rehder
Scenemester

29 86 66 89/ kristian@katapult.dk
Jakob D. A. Nicolaisen
PR- og kommunikationsansvarlig

40 49 04 99 / jakob@katapult.dk
Cecilie Fast
PR- og kommunikationsassistent 

cecilie@katapult.dk
Kristoffer Spender
Dramaturg

kristoffer@katapult.dk
Sofie Ladegård Jørgensen
Crowd manager
Klaus Windfeldt Jensen
Distribution
Websitet er bygget i Ajour CMS