Torben Dahl
Teaterchef

torben@katapult.dk
Teaterchef Torben Dahl
Katrine Tøt
Administrator og projektleder

61 40 40 96 / katrine@katapult.dk
Kristian Vad Rasmussen
Scenemester

23314950 / kristian@katapult.dk
Jakob D. A. Nicolaisen
PR- og kommunikationsansvarlig

40 49 04 99 / jakob@katapult.dk
Lilli Choora Rasmussen
PR- og kommunikationsassistent 

lilli@katapult.dk

Søren Højgaard

Dramaturg og projektkoordinator


sh@katapult.dk


Annette Petersen

annette@katapult.dk
Sofie Ladegård Jørgensen
Crowd Manager

crowdmanager@katapult.dk


Klaus Windfeldt Jensen

Distribution
Karina Danielsen
Piccoline

karina@katapult.dk


Websitet er bygget i Ajour CMS